Svatba na zámku

Státní zámek Duchcov nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu v honosném Valdštejnském sále či v zahradě u zámku.

CENY SVATEBNÍCH OBŘADŮ PRO ROK 2019

Valdštejnský sál: 5.000 Kč (vč. DPH)
(svatební obřady jsou zde možné celoročně).

Knížecí zahrada: 3.000 Kč (vč. DPH)

Obřadní síň: příslušné informace naleznete zde.

Fotografování a pořizování videozáznamů během obřadu je zdarma.
Poplatek za další fotografování v interiérech zámku: 500 Kč (vč. DPH) / 30 minut.

Pokud jste se rozhodli, že svůj slavnostní den prožijete na zámku Duchcov, nejprve prosím kontaktujte matriku MÚ Duchcov. Podrobné informace Vám poskytne Jana Víchová.
Kontakt: +420 417 514 410, vichova@mu.duchcov.cz.

V případě zájmu o obřad v Knížecí zahradě nebo ve Valdštejnském sále Vám další informace sdělí správa zámku, s níž si můžete domluvit také prohlídku svatebních prostor. Poradí Vám Jana Uhrová v kanceláři zámku.
Kontakt: +420 417 835 321, +420 417 835 301, uhrova.jana@npu.cz.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT:

Valdštejnský sál i Knížecí zahrada jsou vhodné i pro větší svatby, v zahradě ale bohužel nelze zajistit sezení pro všechny. Je možné domluvit místa k sezení např. pro rodiče či prarodiče.

Po předchozí dohodě se správou objektu je možné pro svatební hosty objednat (případně i zkrácenou) prohlídku historických interiérů zámku. Svatebčanům nabízíme zvýhodněnou cenu v tarifu snížené vstupné, které pro rok 2019 činí 80 Kč/osoba za kompletní prohlídkový okruh, či 40 Kč/osoba za zkrácenou prohlídku zámku.

Parkování svatebčanů na prvním zámeckém nádvoří je možné pouze výjimečně (např. zdravotní důvody), na zpevněných plochách a po předchozí domluvě se správou objektu. Vjezd na čestný dvůr s kašnou je zakázán. Parkování je možné na přístupové cestě podél konírny před obřadní síní.

Házení umělých lístků růží, papírových, textilních či fóliových konfet, srdíček a dalších problematicky rozložitelných předmětů je zakázáno. Lze použít rýži, lístky pravých růží či bublifuky. Děkujeme za pochopení.